Podpora

Můj kanál funguje na principu divácké podpory a to několika různými směry.

1) Přímá finanční podpora

Přímá podpora je možná pomocí donatů přes PayPal nebo bankovní účet. Všechny odkazy a čísla najdete pod každým videem. Samozřejmě můžete i kliknout zde:
http://paypal.me/bartyx
nebo zde: https://revolut.me/bartyx
Nebo třeba poslat platbu sem:
237433867/0600 (Moneta)

2) Členství na Youtube

Můžete se stát členem mého kanálu na Youtube. Veškeré informace lze získat kliknutím na následující odkaz: https://bartyx.cz/clen
V tomto videu se můžete seznámit s tím jak členství funguje, jak se členem stát a jaké výhody to přináší. V první řadě můžete každý měsíc soutěžit o pěkné hry, dostanete unikátní ikonku u jména, když píšete komentář nebo do chatu u mých streamů a navíc máte možnost v chatu používat moje emotikony.

3) Affiliate s Imago

Imago má podle mě pořád nejpřehlednější e-shop nejen s deskovkami a tak ho i rád propaguji. Pomocí odkazu níže můžete nakupovat přes moje doporučení a já tak dostanu z nákupu drobnou provizi. Vás to nic víc nestojí a můžete mi udělat radost. Kliknutí pár dní vydrží, takže nemusíte nakupovat hned, jen si klikněte a třeba nakupte jindy: https://bartyx.cz/imago

4) Affiliate s Tlama Games

Tlama Games je jeden z mých dalších oblíbených obchodů a v případě, že je to tak i u vás, můžete si koupit hru přes můj odkaz. Vás to nestojí nic navíc a já dostanu drobnou provizi z tohoto nákupu. Stačí využít odkaz na koupi u každého mého videa, nebo kliknout na následující obrázek a směle nakupovat. (Pokud obrázek nevidíte, zřejmě máte Adblock. Můžete ale i kliknout zde: https://bartyx.cz/tlama )

5) Krypto pro fajnšmekry

Jsem dlouholetý fanoušek kryptoměn a tak pokud jste stejně pozitivní, můžete mě podpořit i tak. Pod každým videem najdete adresy peněženek pro BTC, ETH a LTC. Pokud byste měli zájem podpořit mě i jiným coinem, klidně napište na můj e-mail a pošlu peněženku pro jinou měnu. Jinak peněženky zde:

BTC: bc1q34aak7694ysl3pj5mf9v4jqk8zxg7e8hl49xl5 (Native Segwit)
LTC: ltc1q8jqe4q7y2pte94ksjn05wzqgsrw9f526nk3h7t
ETH: 0xF796C55890249bBA532AdE15D19025F71b4e6bcb